Tallinna ehitus- ja sisustusmessi programm nüüd kodulehel üleval.

Tallinna ehitus- ja sisustusmessi üheks messi tõmbenumbriks on mahukas teabeprogramm, mille suurem fookus on sel aastal peamiselt katustel. Neljapäeval annab Katusemaailm OÜ põhjaliku ülevaate autoliiklusega katustest, katuseparklatest ning avaliku ruumi loomisest lamekatustel. Tutvume näidetega parimatest praktikatest katuselahenduste loomisel nii Eestis kui Euroopas ning kuuleme ka olulisematest vigadest, mida projekteerimisel vältida tuleks.
Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidul on koostöös Ehituskeskusega neljapäeval kavas fassaadidele pühendatud infopäev ning reedele on planeeritud põnevad seminariettekanded katustest. Olulise teemana tuleb mõlemal päeval juttu ehitusvaldkonna pikast vaatest ja rohepöördest, millesse teeb sügavama sissevaate Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus- ja elamuosakonna juhataja.
Reedese päeva fookuses on energiasäästlikud lahendused, eeskätt majade kütte- ja ventilatsioonisüsteemide planeerimisel. ESAKODA MTÜ korraldab ehitusmessidel juba traditsiooniliseks saanud energiasäästliku mõtteviisi infopäeva, mis on äärmiselt kasulik nii individuaalehitajatele kui korteriühistute liikmetele, kellel maja renoveerimistööd lähiaastatel kavas on. Eraldi seminaril tutvustab Naps Solar OÜ päikeseenergialahendusi. Nano Building OÜ seminarilt on võimallus saada uut infot nanotehnoloogiliste ehitusmaterjalide kohta.
Sisustushuvilistele on kõigil messipäevadel töös nõudandla, kus saab konsultatsiooni sisekujunduse, aiakujunduse, feng shuil ning kardinadisaini alal.
Tallinna ehitus- ja sisustusmessi koondprogrammi leiad https://estbuild.ee/koondprogramm/