Kutsume Teie ettevõtet osalema ehitusmessil Eesti ehitab 2023!

PRESSITEADE 
02.11.2022

Järjekorras 25. rahvusvaheline ehitusmess Eesti ehitab avab iga-aastase kevadise ehitushooaja 5.-8. aprillini 2023 Eesti Näituste messikeskuses. Eesti Näituste AS kutsub Teie ettevõtet osalema ehitusmessil.

Ehitusmess Eesti ehitab on väärika ajalooga. Alates 1997. aastast korraldatav rahvusvaheline ehitusmess loob efektiivse äri-, koolitus- ja teabekeskkonna nii ehitussektori spetsialistidele kui ehitushuvilistele. Eesti ehitab on pakkunud  olulist turundustuge nii alustavatele kui ehitusturul juba tegutsevatele ettevõtetele.

Messil Eesti ehitab 2023 on osalema oodatud ettevõtted ja organisatsioonid, kelle tegevusvaldkond hõlmab järgmiste tooterühmade tooteid ja teenuseid: arhitektuur ja projekteerimine, üld- ja eriehitustööd, ehituskrundi materjalid ja –tooted, ehitiste konstruktsioonimaterjalid ja –tooted, avatäited, pinnakattematerjalid, elektriinstallatsioonmaterjalid, kütte-, ventilatsiooni- ja veevarustusseadmed, jäätmemajanduse seadmed, ehitusmasinad, -seadmed, -tööriistad ja –vahendid, kokkupandavad ja tüüpehitised, töökaitse ja –ohutus; tööriided ja –kaitsevahendid, ehitusalane teadus-, nõustamis-, koolitus- ja kirjastustegevus, kinnisvaraprojektid ja –arendus, finantstooted.

Messipinna broneerimine messile Eesti ehitab 2023 on avatud. Registreerimisleht ja osalemistingimused on leitavad ehitusmessi kodulehel www.eestiehitab.ee. Tellimusi messipinnale rahuldatakse kuni pinda jätkub.

2022. aasta aprillis toimus esimene ehitusmess pärast koroonaviiruse taandumist. Messist võttis osa üle 100 ettevõtte ja organisatsiooni nii Eestist kui välisriikidest nagu Soome, Rootsi, Norra, Läti, Leedu, Poola ja Saksamaa. Nelja päeva jooksul külastas messi üle 15 tuhande külastaja.

Eesti ehitab projektijuht
Kristiine Herkel
estbuild@fair.ee
+372 613 7337