Kutsume Teie ettevõtet osalema ehitusmessil Eesti Ehitab 2022!

PRESSITEADE.

Eesti Näituste AS-i nimel  on rõõm teatada, et 6. – 9. aprillil 2022. a  korraldame messikeskuses rahvusvahelise ehitusmessi Eesti Ehitab 2022 ning kutsume Teie ettevõtet messil osalema.

Viimaste aastate heitlik keskkond ei ole soosinud messide toimumist, mistõttu toimus viimane ehitusmess Eesti Ehitab 2019. aastal. 23. rahvusvahelisel ehitusmessil Eesti ehitab 2019 osales kokku 260 ettevõtet ja organisatsiooni 6 riigist.  Vaatamata koroonaviiruse jätkuvale levikule, oleme ühiskonnana sellega järjest enam kohanenud ning hea meel on tõdeda, et möödunud sügishooajal taaskäivitus messindussektor nii Eestis kui Euroopas.
Eesti Ehitab on  suurim Eestis korraldatav ehitusmaterjalide, -tehnoloogia, -masinate, -seadmete ja -teabe-alane erialamess.  Eesti Ehitab on juba üle 20 aasta olnud sümboolseks ehitushooaja avalöögiks ning oodatud kohtumispaigaks ehitussektori spetsialistide ja -huviliste seas. Eesti ehitab on pakkunud  olulist turundustuge nii alustavatele kui ehitusturul juba tegutsevatele ettevõtetele. Eesti ehitab väärtus on kujunenud lisaks ekspositsioonile ka soodsa äri-, efektiivse suhtlus- ja atraktiivse koolituskeskkonna näol, mille loomisel on võrdselt oluline roll nii eksponentidel, messikorraldajal kui külastajail.  

Eesti ehitab  2022  on osalema oodatud ettevõtted ja organisatsioonid, kelle tegevusvaldkond hõlmab järgmiste tooterühmade tooteid ja teenuseid: arhitektuur ja ehituslik projekteerimine; üld- ja eriehitustööd; tehnovõrkude- ja –rajatiste projekteerimine ja ehitamine; tehnokommunikatsioonid; ehitus-, pinnakatte- ja viimistlusmaterjalide tootmine ja müük; ehituskonstruktsioonide tootmine, müük ja paigaldamine; avatäited; aiad, piirded, väravad; „võtmed kätte“ ja kokkupandavad ehitised; ehitustehnoloogiad; ehitusmasinad, -mehhanismid, -seadmed ja –tarvikud, tööriistad; ehitustegevuse juhtimine ja reguleerimine, ehitusjärelevalve; ehitusteenused; keskkonnasõbralik ja energiasäästlik ehitus; restaureerimine ja renoveerimine; kinnisvaraarendus, -haldus ja –hooldus; finantsteenused; töökaitse, tule- ja tööohutus; tööriided ja –kaitsevahendid; turva- ja kontrollsüsteemid; ehitusalane teadus-, nõustamis-, koolitus- ja kirjastustegevus; erialaorganisatsioonid ja kutseühingud

Millal ja kus toimub?

Toimumise aeg:
6. – 9. aprill 2022
Toimumise koht:
Eesti Näituste messikeskus, Tallinn, Pirita tee 28

Messi lahtiolekuajad:

6. aprill 2022 kl 11.00 – 18.00
7. aprill 2022 kl 10.00 – 18.00
8. aprill 2022 kl 10.00 – 18.00
9. aprill 2022 kl 10.00 – 17.00

Messipinna broneerimine: 
Eesti ehitab 2022 osalemistingimused ja registreerimisleht on leitavad ehitusmessi kodulehel osalemistingimused / registreerimisleht.

Uus projektijuht:
Eesti ehitab 2022 korralduses on toimumas ka oluline muutus. Eesti ehitab projektijuhina alustab tööd Kristiine Herkel, kes on olnud ehitusmessi korraldusmeeskonnas projektijuhi assistendina mitmed aastad ning paljudele eksponentidele juba kindlasti tuttav. Täname kõiki eksponente pikaajalise ja sisuka koostöö eest senise projektijuhiga.