Parkimiskorraldus

Eesti ehitab 2019 külastajate sõiduautode tasuline parkimine toimub Tallinna Lauluväljaku territooriumil tähistatud Mere parklas, sissesõit toimub Pirita teelt Merevärvava kaudu, või Mäe parklas, mis asub lauluväljaku Mäe väravate juures Narva maanteel, sissesõit Narva maanteelt Mäe värava kaudu. Vabade kohtade olemasolul piiratud ulatuses messikeskuse parklas. Parklate asukohti ja liiklumisteed messikeskusesse vaata lisatud liiklusskeemilt.

Parkimisõiguse ülalnimetatud parklatesse annab ühekordne sissesõidukaart, müüakse hinnaga 5 eur. Tasumine vaid sularahas.

Parklatest on messikeskusesse jõudmiseks võimalik kasutada teed, mis viib Lauluväljaku ja messikeskuse vaheliste väravate kaudu otse messikeskuse E-halli sissepääsu juurde. Tee on tähistatud viitadega.

Eesti ehitab tasuta transfeer-buss sõidab kõigil messipäevadel marsruudil:
Mäe värav – Lauluväljaku tuletorn – messikeskuse E-halli sissepääs
Buss väljub igal täis- ja pooltunnil (kell 10.00 – 17.30) Mäe Väravast ning igal veerand- ja kolmveerand tunnil (kell 10.15 – 17.45) messikeskuse E-halli juurest. Graafikutes võib ette tulla muutusi, millest teavitame siin. Messibussi peatused on tähistatud.

Palume jälgida ajutisi liikluskorraldusmärke ning liikluspersonali juhiseid.

 

Messile Eesti ehitab saab kõige mugavalt ja kiiremini bussidega number 1A, 5, 8, 34A ja 38 – peatus Lauluväljak.